NOVICE - NOVOSTI - AKTUALNO

15.5.2022
Izšla je nova številka obvestil PD Litija.

/ MAJ 2022 /
25.4.2022
Jože Rovan ostaja na čelu Planinske zveze Slovenije.

Na skupščini PZS, ki je bila 23.4.2022 v Sevnici, je bil za nov štiriletni mandat za predsednika PZS izvoljen Jože Rovan. Eden izmed štirih podpredsednikov
PZS bo tudi podpredsednik PD Litija Roman Ponebšek. Čestitamo.

/ VEČ /

20.4.2022 Tomazinov pohod je prestavljen!

Tomazinov pohod predviden za 24.4.2022 je zaradi slabe vremenske napovedi prestavljen. O novem terminu vas bomo obvestili. Hvala za razumevanje.

15.1.2022Članarino lahko poravnate v pisarni PD Litija, ki je odrta vsak čertekm med 16. in 18. uro.

Članarino za leto 2022 lahko sklenete tudi preko spleta (https://clanarina.pzs.si/).

VEČ O ČLANARINI / VEČ O ČLANARINI  na strani PZSPRISTOPNA IZJAVA* /
* pristopno izjavo izpolnijo le novi člani

15.1.2022Programi izletov za leto 2022. Za vsakega se kaj najde!

/ SEKCIJA "SOKOL"  / DRUŽINSKI IZLETI / SAVA / PD LITIJA /

24.12.2021
 Voščilo 2022!

Voščilo

26.11.2021 PD Litija vabi na 40. spominski planinski pohod na Tisje (550m)

Pohod bo v letošnjem letu organiziran malo drugače. Pohodniki boste lahko pohod samostojno opravili v času od 1.12.2021 do 2.1.2022. Na Tisju bo v tem času na voljo posebna vpisna knjiga in priložnostni žig. Svoj obisk zabeležite v vpisno knjigo. Na podlagi vpisa vam bomo priznali udeležbo na pohodu, ki jo bomo v evidenčni kartonček pohoda zabeležili na naslednjem pohodu, ki se ga boste udeležili. Takrat boste tudi prejeli posebna priznanja (značke oziroma plakete) v skladu s pravilnikom pohoda.

Na Tisje se lahko odpravite po naslednjih markiranih poteh:

-    iz Litije - po Zasavski planinski pot,
-    iz Kostrevnice - po Badjurovi krožni poti,
-    iz Javorskega Pila - po Badjurovi krožni poti.

Za dodatna pojasnila nam lahko pišete na pdlitija@gmail.com. Jubilej bomo popestrili z izborom najboljše fotografije iz pohoda, zato vas prosimo, da svoje utrinke ovekovečite in jih pošljete na pdlitija@gmail.com. Najboljše fotografije bodo nagrajene.  Vabimo, da z svojo udeležbo počastite jubilej.

UO PD Litija

26.11.2021 Izšla  je nova številka Obvestil PD Litija

/ OBVESTILA PDNOVEMBER /

1.10.2021 Projekt "Energetska in snovna prenova Planiskega doma Janče".

Planinsko  društvo Litija, kot lastnik planskega doma Janče, je v letu 2021 pridobila nepovratna sredstva  Republike Slovenije in Evropske unije. Z načrtovano energetsko sanacijo doma bomo poleg izboljšanja energetske učinkovitosti dom tudi estetsko in funkcionalno prenovili in bo tako privlačnejši za obiskovalce.

TRAJANJE PROJEKTA: od septembra 2021 do  junija 2022

Investicija obsega:
  • Obnovo celotnega zunanjega ovoja planinskega doma.
  • Vgradnjo sistemov za izkoriščanje odpadne toplote  - prezračevalni sistem.
  • Sanacijo sistema za zbiranje in uporabo deževnice.
  • Vgradnjo lastne čistilne naprave.
  • Namestitev stiskalnic za embalažo.
  • Namestitev košev za ločeno zbiranje odpadkov.

OPIS PROJEKTA /

07.09.2016Nova rubrika: Novice članov društva

S septembrom uvajamo novo rubriko Novice članov društva. V avgustu smo prejeli dva prispevka, ki smo ju že uvrstili v rubriko. Vabimo člane, da nam na naš naslov
pošljejo prispevke, ki jih bomo objavili.

NOVICE ČLANOV DRUŠTVA /

02.03.2012 PROSTORI  PD  LITIJA, na ponoviški cesti 12  v Litiji.

Od 15.3.2012 naprej so uradne ure planinskega društva v Ukmarjevi vili na novi lokaciji, tako kot do sedaj ob četrkih med 16 in 18. uro.

/ LOKACIJA /

strani ureja Aleš Pregel